Obchodné podmienky

Záručná doba a reklamačný poriadok

Záručná doba je podľa zákona 24 mesiacov, ktorá sa vzťahuje na výrobnú vadu materiálov. V prípade , že tovar , ktorý ste od nás obdržali, je chybný alebo poškodený, oznámte zistené vady čo najskôr predávajúcemu e-mailom na adresu info@cupidupi.sk alebo telefonicky na naše tel .číslo, ktoré nájdete v kontaktoch. Reklamovať je možné len tovar zakúpený a zaplatený v internetovom obchode, ktorý prevádzkuje naša spoločnosť. Záručná doba začína plynúť od prevzatia tovaru kupujúcim.  Kupujúci je povinný vykonať prehliadku tovaru pri prevzatí tovaru. Kupujúci je povinný reklamáciu uplatniť  bez zbytočného odkladu a tovar, na ktorom zistil vadu ďalej nepoužívať. Kupujúci má právo na bezplatné odstránenie vady v záručnej dobe. Reklamačné konanie začína dňom doručenie reklamovaného tovaru. Tovar posielajte ako poistený balík na našu adresu. Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vybaviť čo najskôr, maximálne do 30 dní. Pri odstrániteľnej vade je reklamácia ukončená odovzdaním opraveného tovaru. Predávajúci nepreberá zodpovednosť za škody nesprávnym používaním, nesprávnym ošetrovaním a akýchkoľvek iných zásahov, ani za škody spôsobené vonkajšími udalosťami. Na vady týchto pôvodov sa nevzťahuje záruka. Tovar musí byť v pôvodom stave, ako bol prevzatý od predávajúceho.

Postup pri výmene alebo vrátení tovaru

Náš eshop cupidupi.sk Vám garantuje bezplatnú výmenu tovaru alebo vrátenie platby za tovar. 
U nás nakupujete bezpečne a spoľahlivo, predovšetkým podľa platných zákonov – Smernice a  Občianskeho zákonníka, Zákona o elektronickom obchode, Zákona na ochranu spotrebiteľa. Spokojní zákazníci sú našou prvoradou prioritou. Ak ste sa netrafili správnu veľkosť alebo ak sa Vám tovar nepáči, pošlite nám ho späť a my Vám zašleme tovar inej veľkosti alebo Vám vrátime jeho plnú cenu.
Pri predaji tovaru prostredníctvom internetu, prípadne cez zásielkový predaj má spotrebiteľ právo odstúpiť bez uvedenia dôvodu od kúpnej zmluvy a to v lehote 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru (v súlade s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov).

Bez problémov Vám vymeníme veľkosť. Dôležité je, aby bol v tejto lehote tovar doručený na našu adresu. Tovar sa nesmie používať, poškodiť, musí byť kompletný a mať doklad o kúpe. Sumu za fakturované náklady na poštovné predávajúci späť nevracia.
Tovar zašlite na našu poštovú adresu: cupidupi, Michal Krajči – TRIS, Na križovatkách 80, 821 04 Bratislava.
Po tom, čo nám bude tovar určený na vrátenie doručený, Vám peniaze vrátime na účet uvedený v liste o odstúpení od zmluvy a to najneskôr do 15 pracovných dní. Táto lehota je daná zákonom. Bežne vraciame peniaze do 5 pracovných dní. V prípade, že by došlo k zdržaniu, prosím kontaktujte nás, aby sme to mohli napraviť.